A1950 COFFEE BROWN
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A1950 |
| Color | BROWN |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | CAREZZA |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 3 |
| Length | 300cm / 118inch |
| Height | 192cm / 76inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 350kg |